utorok 20. augusta 2013

Image Hosted by ImageShack.us
Pleasure, little treasure

Pekný prejesenný deň všetkým čo sem zablúdili.

Kto pozná mňa a môj blog (bývalý aj súčasný) si možno spomenie že okrem lakovania a kupovania lakov si sem tam skúsim nejaký aj doma namiešať. Ja vieeeem, Deborah Lippmann zo mňa nebude, ale skrátka ma to baví, mám vcelku rada tvorivé činnosti a pri tomto sa veľmi neunavím, čiže ideálna zábavka pre mňa. :-D Hlavne v noci, keďže ja skor nespím ako spím, je to optimálne, nenarobím s tým hluk - pokiaľ sa mi samorejme nepodarí pri miešaní hodiť o zem fľaštičku, ehm - a počúvam popri tom dokumenty z youtube, čiže sa rozvíjam aj intelektuálne :-P

Pre pár rokmi som dostala od kamarátky takú krásnu truhličku na víno, no ale keďže ja a alkohol, to je pomerne nezlučiteľná kombinácia, hlavne teda víno nepijem vôbec, našla som pre ňu alternatívne využitie.

Aj Mína vie nájsť uplatnenie pre krabice. :)


Tadáááá! 


Pofotila som pár exemplárov, s bleskom aj bez, tak hádam tam je aj nejaká výpovedná hodnota.


Ešte vám chcem ukázať niečo čo ma teší na stolíku každý deň, takéto podľa mňa krásne svietniky majú momentálne v IKEA, pokiaľ si dobre spomínam stoja 1,99. Strašne sa mi páčia! <3
Aj rozkošná bruškatá šálka je z IKEA, tú úplne strašne rada používam, ideálne sedí do rúk, perfektne sa drží v dlaniach, 0,99 myslím.


Tento kréééém!!! Tento krém je úplne skvelý! Darček od kamarátky, ďakujem ešte raz! :-* Vonia ako lipa, nie tak štandardne sladko, medovo, rýchlo sa vpije do pokožky a nezanecháva mastný film, hydratuje na bežné denné použitie tak akurát. 
Musím sa priznať že aj keď ho mám ešte polovicu, preventívne som si objednala ďalší, nechcem ho postrádať ani náhodou! Ak máte chuť kliknite na www.apimed.sk, majú tam hafo vecí s obsahom medu, propolisu a včelej materskej kašičky aj v BIO kvalite, za prekvapivo príjemne ceny. Ja som sa rozhodla vyskúšať ešte balzám na pery, šampón a pleťovú vodu, už som celkom zvedavá. Ak by vás prípadne zaujímala nejaká recenzia, dajte vedieť. 
(so stránkou apimed.sk nemám nadviazanú žiadnu spoluprácu a všetky produkty som si regulérne zakúpila v e-shope)


Ešte mám doma jednu ružičkovú krabičku s mojimi lakmi, zaujíma vás aj jej obsah? Prípadne, ak vás niektorý lak zaujal a chceli by ste ho vidiet na nechtoch, stačí nechať komentár. :o)

Majte pekný deň, a ak je u vás sivo ako tu, spestrite si ho, napríklad nejakým veselým lakom.. :)

Babs